CLIXSENSE

CLIXSENSE PORADNIK – KWIECIEŃ 2019

Clixsense to najstarszy i najbardziej zaufany program typu paid to click na świecie (edycja: 15 lipca 2017 roku, witryna zmieniła nieco model biznesowy i deaktywowała funkcję PTC).

Serwis z siedzibą w Hampstead (Północna Karolina – USA), działa od lutego 2007 roku. Aktualnie ma ponad 7 milinów członków, którym wypłacił do tej pory prawie 23 miliony dolarów. Właścicielem Clixsense.com, jest amerykanin Jim Grago.

Clixsense poradnik – kto może dołączyć do programu?

Do panelu może dołączyć każda osoba, która ukończyła 16 rok życia. Uczestnictwo oraz rejestracja w programie jest bezpłatna. Dzięki intuicyjnej nawigacji i przejrzystym zasadom korzystania ze strony, mogą tu zarabiać osoby zupełnie początkujące.

Clixsense poradnik – jak można tutaj zarabiać?

 • Surveys – czyli wypełnianie ankiet
 • Offers – kompletowanie różnorakich zadań (m.in. zapisywanie się do innych programów, oglądanie filmików video, zakupy, ściąganie aplikacji, itp.)
 • Tasks Figure Eight (daw.Crowdflower) – rozwiązywanie nieskomplikowanych zadań
 • Daily Bonus (dzienny bonus) – nawet 16% dodatku do dziennego zarobku za aktywność na koncie
 • Referring (afiliacja)

Ile można zarobić na Clixsense?

Przykładowe zarobki na Clixsense

Clixsense - przykładowe zarobki

Wypełnianie ankiet

Zakładka Surveys przenosi użytkownika do panelu ankiet, zróżnicowanych na poszczególnych wydawców i o różnej wartości.

Aby mieć możliwość otrzymywania i wypełniania ich, musimy uzupełnić nasz ankietowy profil. Żeby to zrobić, należy udać się do zakładki Surveys a następnie kliknąć w przycisk – SURVEYS PROFILE. Następnie na kolejnych kartach, uzupełniamy nasze dane.

Kompletowanie ofert

Clixsense współpracuje z wieloma różnymi “zewnętrznymi” partnerami, którzy udostępniają za jego pośrednictwem swoje oferty, na których użytkownik także może zarobić. Jakie firmy działają w porozumieniu z CS? Persona.ly, TrialPay, TokenAds, OfferToro, Wannads, Adscend, AdGate, SuperRewards, Kiwi Wall.

Za poprawne skompletowanie danej oferty, otrzymujemy tzw. ClixCents, które są wewnętrzną walutą Clixsense. Można ją oczywiście wymienić na prawdziwe pieniądze – 100 ClixCents = 1 dolar USD.

Kompletowanie “tasków”

Zadania (tasks) są bardzo dobrą metodą na zarabianie w serwisie. Zlecane są przez zewnętrzną firmę – Crowdflower. Na czym polega praca?

Przede wszystkim na wyszukiwaniu w tekście informacji o danej firmie, jej adresie, nr telefonu, klasyfikacji produktów czy oceniania tweetów. Aby móc zarabiać na zadaniach, trzeba otworzyć darmowe konto na portalu CrowdFlower. Można to zrobić poprzez kliknięcie w dowolną ofertę z działu Tasks.

Jak poprawnie wykonywać zadania i na co bezwzględnie należy uważać, wyjaśniam w Poradniku do Clixsense, który otrzymasz ode mnie po rejestracji.

Poniższa tabelka przedstawia najlepszych “pracusiów” w taskach.

W pierwszej rubryce – użytkownicy z największą ilością wykonanych tasks w ostatnich 24 godzinach, druga rubryka – ilość tasks zrobionych w poprzednich 7 dniach, trzecia rubryka – ilość tasków wykonanych w ciągu 30 dni, czwarta rubryka – ogólna ilość zrobionych tasków.

Ostatnia rubryka pokazuje klasyfikację użytkowników, którzy zajmują miejsca w pierwszej 10 cotygodniowego konkursu (pula nagród – 100$) na najaktywniejszych “workerów”.

Taski Clixsense - ile można zarobić

Dzienny bonus

Aby zdobyć dzienny dodatek do ogólnego zarobku (za wykonane ankiety, oferty i zadania), należy spełnić 2 proste warunki:

 • skompletować minimum 10 zadań (tasków) lub skompletować 2 oferty
 • odwiedzić dowolny dział na Forum

Za spełnienie tych wymogów, otrzymasz bonus w wysokości 12% do dziennego zarobku (nagroda będzie dodana do konta w ciągu 24h). Więc jeśli w danym dniu zarobisz np. 5 dolarów i spełnisz warunki dziennego bonusu (12%), zarobisz dodatkowo 0.60$.

Dodatkowe 2% można zdobyć, instalując dodatek ClixAddon i pozostawiając go włączonym na min. 1 godzinę dziennie.

Kolejne 2% można uzyskać, poprzez wypełnienie dziennego bonusu przez 3 kolejne dni.

Sumując wszystkie bonusy, można zgarnąć nawet 16% dodatkowej premii od dziennych zarobków za friko. Bonusy nie mają żadnych ograniczeń – możesz je otrzymywać tak długo, jak długo będziesz w stanie spełniać ich warunki.

Dodatek przeglądarkowy ClixAddon

Narzędziem, które bardzo ułatwia pracę na CS, jest ClixAddon.

Jest to bezpłatny dodatek do przeglądarki (Chrome, Firefox, Opera), który informuje nas “na żywo” o dostępnych ankietach i taskach. Dodatek można pobrać z linku umieszczonego na samym dole strony głównej.

ClixAddon - dodatek do przeglądarki

Clixsense poradnik – jak wypłacić zarobione pieniądze?

Minimalna kwota, jaką możemy zlecić do wypłaty to 10 dolarów. Program obsługuje kilka procesorów płatniczych: Skrill (najbardziej opłacalny), PAYTOO, Payoneer oraz Neteller.

Nieoficjalnie mówi się także o tym, że być może od nowego roku, wróci także PayPal. Wypłaty realizowane są maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych.

Clixsense – opinie

Zdecydowana większość opinii i komentarzy nt. Clixsense jest pozytywna. Użytkownicy podkreślają najczęściej, że największymi atutami serwisu są:

 • darmowe uczestnictwo – nie trzeba nic inwestować z własnej kieszeni, aby móc tutaj zarabiać
 • pewność, że zarobione pieniądze zostaną wypłacone (program realizuje wypłaty od samego początku istnienia, czyli od 2007 roku!)
 • przejrzystość witryny oraz intuicyjność nawigacji
 • powszechna dostępność serwisu (Clixsense nie świadczy usług tylko w kilku miejscach na świecie: Afganistan, Albania, Antarktyka, Azerbejdżan, Kuba, Kazachstan, Irak, Iran, Korea Płn, Niger i Wietnam)

Z kolei malkontenci narzekają, że zarabia się tutaj wolno. Jednak wielkość wynagrodzenia, zależy tu przede wszystkim od samego użytkownika i jego pracy. Clixsense nie robi żadnych ograniczeń, zarówno co do wielkości zarobków jak i wypłat.

Clixsense – rejestracja

Clixsense - darmowa rejestracja

Założenie konta w serwisie jest bardzo proste i zajmie Ci dosłownie 2 minuty. Aby dokonać bezpłatnej rejestracji, należy przejść na stronę Clixsense.com – wypełnić krótki formularz i zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności serwisu.

 • First Name, wpisujemy imię
 • Last Name, wpisujemy nazwisko
 • Username, wymyślamy i wpisujemy nazwę użytkownika
 • E-mail, wpisujemy adres poczty e-mail
 • Confirm E-mail, wpisujemy jeszcze raz wcześniej podany adres poczty
 • Password, wymyślamy i wpisujemy hasło
 • Confirm Password, wpisujemy jeszcze raz wcześniej podane hasło
 • Akceptujemy regulamin serwisu i politykę prywatności, zaznaczając okienko na dole formularza i klikamy Join Now
 • Aby dokończyć proces rejestracji, należy kliknąć w specjalny link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany w formularzu adres e-mail.

Clixsense - formularz rejestracyjny

Clixsense – poradnik do programu

Po rejestracji, używając strony KONTAKT napisz do mnie, a ja wyślę Ci na maila 5-stronicowy, darmowy poradnik PDF nt. Clixsense.

Znajdziesz w nim wszystko, co powinieneś wiedzieć jako użytkownik serwisu Clixsense, m.in: jak zarabiać więcej na ankietach, ofertach i taskach.

Ocena internautów
[Ogółem: 150 Średnio: 4]