STRONA GŁÓWNA » HONEYGAIN – PORADNIK ZARABIANIA

HONEYGAIN – PORADNIK ZARABIANIA

Honeygain to aplikacja, która pozwala użytkownikom na zarabianie pieniędzy poprzez udostępnianie swojego łącza internetowego. Aplikacja działa w tle na urządzeniach użytkowników i korzysta z nie wykorzystywanych przepustowości, aby połączyć się z serwerami klientów biznesowych z różnych części świata.

Klienci biznesowi wykorzystują tę przepustowość do wykonywania działań online, takich jak testowanie stron internetowych, wykonywanie zapytań wyszukiwania lub zbieranie danych.

Za udostępnienie swojego łącza internetowego, użytkownicy otrzymują wynagrodzenie w postaci pieniędzy lub punktów wymienialnych na nagrody. Aplikacja działa na wielu systemach: Windows, Android, macOS, iOS, Linux

Honeygain – jak działa?

Aplikacja umożliwia udostępnianie usług proxy firmom trzecim, takim jak naukowcy zajmujący się danymi i innym zaufanym firmom z rankingu Fortune 500. Sieć jest używana przez badaczy z firm e-commerce, reklamowych i związanych z inteligencją internetową.

Firmy te wykorzystują platformę do pozyskiwania informacji z sieci w celu przeprowadzania badań rynkowych, zapobiegania oszustwom reklamowym, ochrony marek, pozyskiwania informacji o cenach, agregacji cen podróży oraz monitorowania SEO.

Ważne jest, aby pamiętać, że Honeygain korzysta z niewykorzystywanej przepustowości internetowej, co oznacza, że ​​nie powinno to wpłynąć na codzienną działalność użytkowników. Jednak w przypadku użytkowników z ograniczonym limitem transferu danych, korzystanie z aplikacji Honeygain może prowadzić do szybszego wykorzystania dostępnego limitu.

Jeżeli chcesz rozpocząć zarabianie na tej platformie, załóż bezpłatne konto i otrzymaj 5 $ bonusu na start.

Honeygain – czy to bezpieczne?

Honeygain jest bezpieczną platformą zarobkową. Jest to legalnie działająca firma, której początki sięgają 2018 roku. Jest dostępna w ponad 150+ krajach świata i posiada ponad 250.000+ użytkowników.

Honeygain zbiera i przetwarza informacje na temat wykorzystania łącza internetowego przez użytkowników w sposób anonimowy. Gromadzone dane nie zawierają informacji identyfikujących użytkownika.

Jednak, zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z aplikacji. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojego konta Honeygain, należy używać silnego hasła i nie udostępniać go nikomu innemu.

Honeygain – opinie

Opinie o Honeygain jakie możemy spotkać w sieci są w zdecydowanej większości bardzo pozytywne. A to w świecie programów i platform do zarabiania online naprawdę rzadkość.

W popularnym serwisie Trustpilot ponad 10 tysięcy internautów wystawiło oceny, składające się na średnią 4,5 / 5. Co daje rezultat w postaci opinii: „Doskonała”.

Honeygain - opinie użytkowników

Honeygain – jak zarabiać?

Honeygain - jak zarabiać

Aplikacja do zarabiania działa na wielu platformach, więc można ją uruchomić na kilku urządzeniach jednocześnie (np. komputer, telefon, laptop, tablet, itd.).

1. Przełącznikiem decydujesz, czy zarabiasz na Honeygain dolary / Bitcoiny czy kryptowalutę JMPT (dodatkowy bonus 20% do zarobków).

2. Codzienne losowanie darmowych punktów:

Zarabianie na Honeygain dzięki codziennemu losowaniu

 

3. Dodatkowe, bonusowe punkty za kompletowanie kolejnych osiągnięć.

4. Twoje aktualne, dzienne zarobki.

5. Przejście do panelu JumpTask.

Wypłata zarobków

Minimum do wypłaty wynosi 20 dolarów. Masz 2 opcje wypłatę zarobionych pieniędzy: przelew dolarów na PayPal lub Bitcoina na portfel kryptowalutowy (np. bezpłatny Exodus)

Jeżeli natomiast wybraliśmy opcję zarabiania w kryptowalucie JUMP, możemy zlecać wypłatę na portfel kryptowalutowy już od minimalnej kwoty 1 JMPT.

Wypłaty JMPT zlecamy w panelu JumpTask Dashboard (w prawym, górnym roku – opcja Withdraw) na bezpłatny portfel przeglądarkowy Metamask.

Wypłata JMPT

Na portfelu Metamask możemy zamienić (opcja Swap) JMPT na inne kryptowaluty lub wysłać na inny portfel lub giełdę.

JMPT na portfelu Metamask Zamiana (Swap) JMPT na inną kryptowalutę

Czym jest kryptowaluta JMPT? Tutaj mamy niezbędne informacje o projekcie – https://coinmarketcap.com/pl/currencies/jumptoken/

Po wejściu w zakładkę JumTask Dashboard będziemy mieć do dyspozycji własny panel użytkownika, w którym znajdziemy dodatkowe możliwości zarabiania kryptowaluty JMPT:

  • Offers – zarabianie na ofertach (instalowanie aplikacji, programów, itp.)
  • Staking – rodzaj kryptowalutowej lokaty (tylko, że zdecydoewanie lepiej oprocentowanej: od 12% do 20%)
  • Games – zarabianie na grach
  • Surveys – zarabianie na ankietach
  • Honeygain – zarabianie przez Honeygain

Zarabianie JMPT w JumpTask

Używając kodu bonusowego: majitidorofi – otrzymasz dodatkowy bonus do zarobków. Przejdź do zakładki Bonus Codes, wpisz kod w zaznaczone pole i kliknij Apply.

Bonus do zarobków

 

ZARABIANIE - STATYSTYKI
Jeżeli przypadła Ci do gustu taka forma zarabiania, możesz sprawdzić jeszcze tę platformę

Projekt jest we wczesnej fazie i wszyscy nowi użytkownicy otrzymają w niedalekiej przyszłości darmową walutę (poprzez tzw. AIRDROP WALUTY / TOKENÓW).

Statystyki zarobków

5/5 - 2 głosów
JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE