MYIYO

MYIYO ANKIETY – OPINIE – ZAROBKI – WYPŁATY – PORADNIK – KWIECIEŃ 2019

Serwis MYIYO swoją działalność rozpoczął w 2006 roku. Cieszy się popularnością i zaufaniem użytkowników z różnych rajów od ponad 10 lat.

Program należy do ścisłej elity, jeśli chodzi o wypełnianie ankiet za pieniądze. Jest to swego rodzaju połączenie panelu ankietowego i serwisu społecznościowego, gdzie możesz komunikować się z innymi użytkownikami, dodawać zdjęcia, filmy video, komentarze, itd.

Otwarcie konta jest w pełni darmowe, a pierwsze punkty zdobywamy już za wypełnienie swojego profilu (500 pkt.) oraz aktywację adresu e-mail (100 pkt). Skoro już o punktach mowa – MYIYO stosuje właśnie taki system nagradzania swoich użytkowników.

Jest to dobra i sprawdzona praktyka, stosowana w większości liczących się serwisów ankietowych. Panel jest międzynarodowym projektem i zrzesza w swoich szeregach ludzi z całego świata.

Minimum do wypłaty to 10.000 punktów, co stanowi równowartość 10 euro (1.000 punktów = 1 euro). Wypłaty realizowane są właśnie w tej walucie i przelewane są na bezpłatne konto PayPal użytkownika.

W zależności od tematyki i długości badania, możesz otrzymać za ankietę od 500 do 10.000 punktów, czyli od 0,5 euro do nawet 10 euro. Czas wypełniania ankiet wynosi najczęściej od 2 do 15 minut.

Na pochwałę zasługuje również support, który na zadane pytanie, odpowiada zazwyczaj w kilkanaście minut. Generalnie nasza aktywność w serwisie dzieli się na dwa rodzaje:

Społecznościowa – komentowanie wpisów, zdjęć, filmów innych użytkowników, zawieranie nowych znajomości, dzielenie się muzyką. I za te czynności, użytkownik nie otrzymuje wynagrodzenia.

Drugi rodzajem aktywności, jest jej forma zarobkowa – czyli wypełnianie ankiet czy uzupełnienie profilu.

MYIYO – podsumowanie

 • MYIYO jest obecne w sieci od 2005 roku.
 • Międzynarodowy panel, skupiający użytkowników z całego świata.
 • Darmowa rejestracja w programie.
 • Punktowy system nagradzania.
 • Minimum do wypłaty wynosi 10.000 punktów, co odpowiada równowartości 10 euro.
 • Wypłaty realizowane na bezpłatny portfel PayPal.
 • Ankiety o sporej wartości – nawet do 10 euro.
 • Łatwe punkty na start za uzupełnienie profilu i potwierdzenie adresu e-mail (łącznie 600 pkt).
 • Polskojęzyczny support.
 • Brak niechcianych reklam i spamu na skrzynce pocztowej.
 • Bezpłatna rejestracja w MYIYO jest dostępna na tej stronie.

MYIYO – bezpłatna rejestracja

Aby dołączyć do programu, wypełniamy krótki formularz.

MYIYO - rejestracja

W formularzu podajemy imię, nazwisko, płeć, adres e-mail oraz ustawiamy hasło. Następnie akceptujemy warunki i politykę prywatności oraz klikamy przycisk “Dalej“.

MYIYO - uzupełnienie danych

Na kolejnej podstronie musimy uzupełnić kilka dodatkowych informacji: kraj, datę urodzenia, status zatrudnienia.

Ostatnim etapem jest potwierdzenie rejestracji. Zrobimy to poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego, który otrzymamy na podany wcześniej adres e-mail.

Inne serwisy oferujące wynagrodzenie za wypełnianie ankiet online, znajdują się na stronie z rankingiem najlepszych paneli badawczych.

Ocena internautów
[Ogółem: 361 Średnio: 3.7]