STRONA GŁÓWNA » TILIDO – ZARABIANIE NA PARAGONACH

TILIDO – ZARABIANIE NA PARAGONACH

Czy zarabianie na codziennych zakupach jest możliwe? Okazuje się, że tak w Tilido. Dodatkowe pieniądze mogą nam wpaść do portfela, dzięki robieniu zdjęć paragonom.

Aby zmaksymalizować swoje zyski, możemy również dodatkowo robić zakupy w sklepach partnerskich serwisu Tilido.com. Ale to jeszcze nie wszystko! Z takich transakcji, można „wyciągnąć przy okazji” jeszcze więcej.

Wystarczy, że za zakupy będziesz płacić kartą objętą moneyback lub innym programem bonusowym. Otrzymasz wtedy dodatkową nagrodę, która nie jest związana z promocją paragonową.

Jak zarabiać na paragonach w Tilido loyalty – program lojalnościowy

Cały system polega na robieniu zdjęć paragonów zakupowych i przesyłanie ich do serwisu. Można to robić za pomocą specjalnej aplikacji na Androida lub poprzez stronę.

W zależności od tego skąd pochodzi rachunek, można otrzymać od 1 do 10 pkt. Najlepiej skoncentrować się oczywiście na tych paragonach za 10 pkt.

Są to paragony z marketów: Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Tesco, Auchan, Dino, Carrefour, E. Leclerc, Intermarche, Delikatesy Centrum, Aldi.

Więcej punktów można uzbierać dzięki robieniu zakupów poprzez sklep Tildo. Liczba partnerów współpracujących z programem, stale się powiększa.

Zdobyte w serwisie punkty, są wymieniane na nagrody. Można je wybierać z kilku kategorii:

  • abonament miesięczny Spotify – 200 pkt
  • abonament Netflix (60 zł) – 600 pkt
  • 100 zł w gotówce (przelewem) – 1200 pkt
  • voucher (50 zł) – 500 pkt
  • iPhone 7 – 32.000 pkt
  • Samsung Galaxy S8 – 35.000 pkt

Rejestracja

BRAK MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA W SERWISIE – BRAK KONTAKTU Z ADMINISTRACJĄ I SUPPORTEM

Aby dokonać bezpłatnej rejestracji, należy przejść na tę stronę Tilido.com i kliknąć czerwony przycisk WEJDŹ. Z prawej strony ekranu wysunie się zakładka z 4 metodami założenia konta.

Dołączenie do programu jest możliwe poprzez Facebooka, Google+, LinkedIn lub po podaniu adresu e-mail. Jeśli wybierzemy tę ostatnią opcję, w kolejnych polach trzeba będzie podać adres poczty e-mail, ustawić hasło i podać swoje imię.

Na podaną skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość z linkiem aktywującym konto w który należy kliknąć, aby dokończyć proces rejestracji w programie lojalnościowym Tilido.

Od tej pory Twoje konto będzie już aktywne i będzie można rozpocząć zarabianie na paragonach. Logowanie do swojego panelu użytkownika, odbywa się poprzez kliknięcie w czerwony przycisk WEJDŹ. Główne menu nawigacyjne również „wyjeżdża” z prawej strony ekranu i wygląda tak:

Program lojalnościowy Tilido działa stosunkowo od niedawana, i na razie jest w fazie BETA. W związku z tym możemy czasem napotkać na stronie pewne niedociągnięcia czy bugi.

Jednak najważniejsze funkcje portalu działają poprawnie i drobne problemy, nie stanowią żadnej przeszkody w sprawnym działaniu całego systemu.

Zarabianie na paragonach, to tylko jeden z wielu sposobów na dodatkowy dochód. Ekstra pieniądze, można również zdobyć poprzez zarabianie w Internecie.

I co chyba najważniejsze, większość z najpopularniejszych metod pracy w sieci, nie wymaga od zainteresowanego żadnego własnego wkładu finansowego.

3.5/5 - 33 głosów
JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE