TILIDO – ZARABIANIE NA PARAGONACH

TILIDO – ZARABIANIE NA PARAGONACH

BRAK MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA W SERWISIE – BRAK KONTAKTU Z ADMINISTRACJĄ I SUPPORTEM

Czy zarabianie na codziennych zakupach jest możliwe? Okazuje się, że tak. Dodatkowe pieniądze mogą nam wpaść do portfela, dzięki robieniu zdjęć paragonom.

Aby zmaksymalizować swoje zyski, możemy również dodatkowo robić zakupy w sklepach partnerskich serwisu Tilido.com. Ale to jeszcze nie wszystko! Z takich transakcji, można “wyciągnąć przy okazji” jeszcze więcej.

Wystarczy, że za zakupy będziesz płacić kartą objętą moneyback lub innym programem bonusowym. Otrzymasz wtedy dodatkową nagrodę, która nie jest związana z promocją paragonową.

Jak zarabiać na paragonach w Tilido loyalty – program lojalnościowy

Cały system polega na robieniu zdjęć paragonów zakupowych i przesyłanie ich do serwisu. Można to robić za pomocą specjalnej aplikacji na Androida lub poprzez stronę.

W zależności od tego skąd pochodzi rachunek, można otrzymać od 1 do 10 pkt. Najlepiej skoncentrować się oczywiście na tych paragonach za 10 pkt.

Są to paragony z marketów: Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Tesco, Auchan, Dino, Carrefour, E. Leclerc, Intermarche, Delikatesy Centrum, Aldi.

Więcej punktów można uzbierać dzięki robieniu zakupów poprzez sklep Tildo. Liczba partnerów współpracujących z programem, stale się powiększa.

Zdobyte w serwisie punkty, są wymieniane na nagrody. Można je wybierać z kilku kategorii:

  • abonament miesięczny Spotify – 200 pkt
  • abonament Netflix (60 zł) – 600 pkt
  • 100 zł w gotówce (przelewem) – 1200 pkt
  • voucher (50 zł) – 500 pkt
  • iPhone 7 – 32.000 pkt
  • Samsung Galaxy S8 – 35.000 pkt

Tilido loyalty – zarabianie na paragonach – bezpłatna rejestracja

Tilido - zarabianie na paragonach - bezpłatna rejestracja

Aby dokonać bezpłatnej rejestracji, należy przejść na tę stronę Tilido.com i kliknąć czerwony przycisk WEJDŹ. Z prawej strony ekranu wysunie się zakładka z 4 metodami założenia konta.

Dołączenie do programu jest możliwe poprzez Facebooka, Google+, LinkedIn lub po podaniu adresu e-mail. Jeśli wybierzemy tę ostatnią opcję, w kolejnych polach trzeba będzie podać adres poczty e-mail, ustawić hasło i podać swoje imię.

Na podaną skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość z linkiem aktywującym konto w który należy kliknąć, aby dokończyć proces rejestracji w programie lojalnościowym Tilido.

Od tej pory Twoje konto będzie już aktywne i będzie można rozpocząć zarabianie na paragonach. Logowanie do swojego panelu użytkownika, odbywa się poprzez kliknięcie w czerwony przycisk WEJDŹ. Główne menu nawigacyjne również “wyjeżdża” z prawej strony ekranu i wygląda tak:

Tilido - zarabianie na paragonach - panel użytkownika

Program lojalnościowy Tilido działa stosunkowo od niedawana, i na razie jest w fazie BETA. W związku z tym możemy czasem napotkać na stronie pewne niedociągnięcia czy bugi.

Jednak najważniejsze funkcje portalu działają poprawnie i drobne problemy, nie stanowią żadnej przeszkody w sprawnym działaniu całego systemu.

Zarabianie na paragonach, to tylko jeden z wielu sposobów na dodatkowy dochód. Ekstra pieniądze, można również zdobyć poprzez zarabianie w Internecie.

I co chyba najważniejsze, większość z najpopularniejszych metod pracy w sieci, nie wymaga od zainteresowanego żadnego własnego wkładu finansowego.

Tilido loyalty – zarabianie na paragonach 2020 r.